Zakup działki rekreacyjnej – marzenie do spełnienia

Zakup działki rekreacyjnej – marzenie do spełnienia

Wielu z nas marzy o wakacjach i urlopach na pięknych plażach, gdzie w okół piętrzą się tropikalne palmy, a morze jest czysto błękitne. Dla niektórych jest to odległe marzenie. Natomiast inni realizują swój cel. Bez względu na to czego dotyczy marzenie, zawsze należy dążyć do tego, aby zostało zrealizowane. Nie zawsze musi być to tak trudne jak się nam wydaje.

Zacznij działać i nie bój się czasem zaryzykować

Prostą metodą na spełnianie nie tylko marzeń, ale i realizację pewnych założeń i planów jest wzięcie kredytu gotówkowego. Znam wielu ludzi, którzy dzięki pożyczce wyremontowali dom, kupili samochód lub spędzili wakacje na odległych plażach. Wakacje zagraniczne wiążą się ze sporym wydatkiem, szczególnie dla tych, którzy podróżują całą rodziną a koszt mnoży się razy ilość członków rodziny. Czasem w życiu zdarzają się nam także takiego sytuacje, które są niesamowitą okazją. Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw okazuje się, że tych pierwszych jest więcej.

Spełniaj swoje marzenia

Miałam tak w przypadku działki rekreacyjnej, którą ostatnio razem z mężem kupiliśmy. Faktem jest, że planowaliśmy ten zakup w bardziej odległym czasie. Niemniej jednak okazało się, że niedaleko naszych znajomych jest do kupienia działka w bardzo dobrej cenie. Faktycznie jej cena była dwukrotnie niższa, niż pozostałe które oglądaliśmy na tym terenie. Obecnemu właścicielowi zależało na czasie, aby pozbyć się tej nieruchomości. To była niebywała okazja. Mimo, iż nie uzbieraliśmy całej sumy, postanowiliśmy wziąć kredyt gotówkowy na realizację tego celu. Po przeliczeniu wszelkich kosztów wiedzieliśmy, że nie stracimy na tej inwestycji i warto doprowadzić do transakcji. Dzięki temu rozsądnemu ruchowi staliśmy się właścicielami przepięknej działki rekreacyjnej na obrzeżach miasta. Już teraz planuję okres letni z uśmiechem na twarzy, bo mieszkając w bloku brakowało nam tej przestrzeni. Tym bardziej, że mieszkamy w centrum miasta, gdzie są praktycznie same blokowiska. Kawałek zielonego terenu z czystym powietrzem napawa mnie wielką radością. Co prawda zdaję sobie sprawę, że tegoroczny urlop w większości zostanie spędzony na działce, ponieważ musimy ją doprowadzić do takiego stanu o jakim marzymy.

Większość z moich marzeń została spełniona, dlatego czekam na realizację kolejnych. Czasem zdarza się tak, że przychodzą one w najmniej oczekiwanym momencie. Nawet wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy. Dlatego warto marzyć, warto mieć nadzieję i warto podejmować śmiałe oraz odważne decyzje. Wszystko po to, aby móc cieszyć się tym, co mamy. Natomiast to czego chcemy jest praktycznie na wyciągnięcie ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *