Meble biofiliczne BEJOT – co to takiego

Meble biofiliczne BEJOT – co to takiego

Ekologia stała się częścią naszego codziennego życia. Jednak projektanci idą o krok dalej i proponują nam projektowanie biur przyjaznych naturze i zgodnych z harmonią każdego człowieka. W ślad za nimi podążają producenci mebli, włączając do swoich ofert meble biofiliczne. Co to takiego? Aby poznać odpowiedź na to pytanie, wystarczy spojrzeć na ofertę mebli biurowych przygotowanych przez firmę Bejot. Znajdziemy w niej unikalną kolekcję, na którą składają się funkcjonalne meble w odcieniach ziemi. Zapomnij o nudzie w miejscu pracy. Poczuj się w swoim biurze jak w puszczy lub dżungli. Pozwól na to, aby otoczyła cię gęsta, soczysta zieleń, gdzieniegdzie poprzetykana brązowymi akcentami. Czy jesteś na to gotowy?

Biofilia to trend, który pozwala wrócić do korzeni i do normalności

Jesteś zmęczony otaczającym Cię światem? Najlepiej czujesz się na łonie natury? Odpoczywasz w lesie, na łące lub nad rzeką? Zapewnij sobie namiastkę tych rzeczy w swoim miejscu pracy. To łatwiejsze niż Ci się wydaje. Z uwagi na konieczność zapewnienia meblom biurowym dużej wytrzymałości i atrakcyjnej ceny, firma Bejot nie mogła ich wykonać z egzotycznych gatunków drewna. Jednak zamiast tego nadała im wygląd, doskonale odzwierciedlający prawa natury. Faktura mebli biurowych, ich połysk i miękkość dotyku czerpią prosto z natury.

Pracując w biurze wyposażonym w meble biofiliczne, czujemy się naprawdę wolni. Jeśli w ostatnim czasie coraz częściej miałeś wrażenie, że praca mocno cię przytłacza, nie masz czasu dla samego siebie lub na dłużej potrzebujesz zmiany otoczenia, to właśnie takie meble były ci potrzebne. Nie musisz na początek rozpoczynać od wymiany wszystkich mebli w biurze. Czasami wystarczy to zrobić z pojedynczymi biurkami lub szafkami, zaczynając od tych, które są najbliżej ciebie. Szybko się przekonasz jak rośnie wydajność twojej pracy i poprawia się samopoczucie, mogąc przebywać w towarzystwie biofilicznych mebli Bejot.

Pozwól przyrodzie śmiało wkroczyć do swojego życia. Nie tylko wtedy, kiedy przebywasz w domu, ale również gdy jesteś w pracy. Będziesz wracał mniej zmęczony, poprawi się twoja zdolność koncentracji i w końcu poczujesz prawdziwą satysfakcję z tego, co robisz na co dzień. Meble biofiliczne to standard, który zaczyna dominować w biurach dużych firm na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *