Znajdź idealną suknię ślubną

Znajdź idealną suknię ślubną

Jeżeli zawsze próbujesz ubierać się zgodnie ze współczesnymi trendami, najprawdopodobniej nawet moda ślubna już w tym momencie nie ma przed tobą żadnych tajemnic. Zdołałaś poznać ją dosłownie od podszewki, zanim jeszcze odwiedziłaś pierwszy w życiu salon sukien ślubnych i zanim przymierzyłaś swoją pierwszą w życiu kreację tego rodzaju. Wypatrzyłaś też sobie zapewne przynajmniej kilka podobających ci się modeli i teraz zwracasz uwagę tylko na nie, w ogóle nie przyglądając się prostszym czy bardziej stonowanym sukienkom. A jest to spory błąd. Przed zakupami nie powinnaś się tak naprawdę na nic nastawiać. Bądź otwarta na różne propozycje i nie reaguj od razu niechęcią czy krzywym uśmiechem, gdy ekspedientka wyjdzie z propozycją sukienki, na którą wcześniej nigdy nie zwróciłabyś uwagi. Nie bój się przymiarek. To tylko przymiarki, które do niczego się nie zobowiązują. To, że decydujesz się przymierzyć jakąś suknię, nie znaczy przecież od razu, że chcesz ją kupić.

Do zakupów podejdź zatem z dużą dozą spokoju. Jeżeli już teraz wiesz, że takie poszukiwania sukienek będą dla ciebie stresujące, koniecznie wybierz się na nie z dobrą przyjaciółką albo z mamą czy nawet siostrą narzeczonego, która obieca, że nie zdradzi mu tajemnicy. Daj sobie po prostu nieco więcej luzu i swobody. Pobaw się swoim wyglądem i sprawdź, jak wyglądasz w prostej sukni, której jeszcze nigdy na sobie nie miałaś. Nieraz w taki sposób można odkryć naprawdę fantastyczne kroje i modele. Przymierzaj więc różne kroje i oceniaj je razem z towarzyszkami. Pamiętaj też, że dzięki kilku prostym trikom wszystkie suknie ślubne mogą wyglądać dużo lepiej niż na początku. Wystarczy, że założysz pod nie bieliznę modelującą, a już w tym momencie twoja sylwetka od razu stanie się atrakcyjniejsza i przyjemniejsza dla oka, ponieważ żadne boczki nie będą się na niej odznaczać, a ty poczujesz się dużo pewniej i atrakcyjniej niż wcześniej. Sporą robotę robią też obcasy. Sama zresztą wielokrotnie mogłaś się już o tym przekonać. Gdy masz na sobie sukienkę i dobierasz do niej trampki czy adidasy, wyglądasz zupełnie normalnie, tak więc nikt specjalnie nie zwraca na ciebie uwagi. Ale gdy te płaskie buty zamieniasz na wysokie szpilki, twój wizerunek totalnie się zmienia. Suknie ślubne też zawsze wyglądają dużo lepiej w połączeniu z butami na obcasie. Pomyśl więc o tym, by zabrać ze sobą na przymiarki jakieś wygodne i dopasowane szpilki. Zazwyczaj też będziesz mogła skorzystać z tych, które salon sam ma w ofercie.

Poszukiwania sukni ślubnej nie powinny być dla ciebie etapem jakoś szczególnie stresującym czy denerwującym. Ciesz się więc z samej możliwości przymierzania tych wszystkich przepięknych i fantastycznych kreacji, o których do tej pory mogłaś wyłącznie pomarzyć. Czerp czystą radość z samego przymierzania sukienek. Taki luz na pewno pomoże ci w dokonaniu właściwego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *