Termosy reklamowe – niebanalny nośnik reklamy Twojej firmy!

Termosy reklamowe – niebanalny nośnik reklamy Twojej firmy!

Szukasz oryginalnego i niebanalnego pomysłu na praktyczny gadżet reklamowy dla swoich pracowników, klientów lub partnerów biznesowych? Warto wziąć pod uwagę termosy reklamowe z logo firmy, albo eleganckie torby konferencyjne lub stylowe okulary. Przedmioty te są ciekawym i jednocześnie nietuzinkowym nośnikiem reklamowym i mogą być używane praktycznie wszędzie.

Dlaczego akurat termosy? I czy na pewno wręczenie ich interesariuszom lub pracownikom będzie dobrym pomysłem? Odpowiedzi na te pytania i nie tylko znajdziesz poniżej. Zapraszamy!

Dlaczego termosy reklamowe, torby i okulary zasługują na szczególną uwagę?

Większość przedsiębiorców skupia się na kupnie gadżetów reklamowych jako akcesoriów biurowych, które po pierwsze zostawiamy w domu lub pracy, a po drugie nie przykuwają w tak dużym stopniu wzroku przypadkowych osób. Niewielki długopis lub ołówek z logo firmy, jest fajnym i jednocześnie praktycznym prezentem. Niestety, rzeczy te mają to do siebie, że albo dość szybko się zużywają lub gubią, albo nie przykuwają aż tak wzroku, jak nieco większe przedmioty.

Termosy, torby czy okulary są lepszą alternatywą, ponieważ możemy zabrać je ze sobą niemal w każde miejsce. Posłużą nam w pracy, na wycieczce, podczas jazdy samochodem, czy na spotkaniu na mieście ze znajomymi i nie tylko. Niebanalny wygląd takich przedmiotów wzbogacony o logo danej firmy, potrafi przykuć wzrok każdego przechodnia. A ich wielkość pozwala je dostrzec nawet z dalszej odległości.

Czy termos z logo firmy to dobry pomysł na prezent?

Termos reklamowy jest jednym z najlepszych gadżetów. Możemy do niego wlać ulubioną kawę lub herbatę, którymi będziemy delektować się w trakcie podróży do pracy, czy wszędzie tam, gdzie tego potrzebujemy. Przygotowane w domu ciepłe napoje przelane do termosu utrzymają swoją optymalną temperaturę przez długi czas, dzięki czemu gorąca kawa lub herbata będą pieściły nasze podniebienie przez cały poranek lub popołudnie.

Elegancki i stylowy kubek termiczny jest przy tym praktyczny i jednocześnie szczelny – możemy bez obaw wrzucić go np. do torby i nie obawiać się rozlania w niej kawy lub herbaty. Dla osób lubiących delektować się gorącym napojem w trakcie wszelkich podróży, termos może być wzięty po prostu w dłoń i może towarzyszyć nam w każdym miejscu.

Wręczenie takiego kubka jako gadżet reklamowy to zatem dobry pomysł, ponieważ osoby z otoczenia z pewnością zauważą termos i logo znajdującej się na nim firmy. A zaciekawiony obserwator na pewno zapamięta taką formę reklamy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zainteresowany sprawdzi markę i być może dokona zakupu jednego z produktów zareklamowanej w ten sposób firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *