Co podarować z okazji Dnia Kobiet?

Co podarować z okazji Dnia Kobiet?

W Dniu Kobiet najczęściej mężczyźni – mężowie, partnerzy, współpracownicy, przyjaciele – kupują znajomym kobietom kwiaty i upominki. Dla wielu osób kupowanie prezentów to nie lada problem i zawsze pojawia się pytanie: co kupić tym razem? Warto pamiętać, iż najważniejsza jest intencja – chęć sprawienia radości obdarowywanej osobie, okazanie naszej wdzięczności, pamięci, a na drugim miejscu powinien liczyć się sam prezent. Kupując upominki na Dzień Kobiet, warto zrezygnować z prezentów praktycznych, takich, które wykorzystuje się w codziennym życiu – sprzętu kuchennego, akcesoriów domowych, naczyń, filiżanek itp. Prezent na Dzień Kobiet powinien przynieść kobiecie przyjemność i powinien przede wszystkim uwzględniać kobiecość każdej obdarowywanej.

Prezenty na Dzień Kobiet wręczają nie tylko mężczyźni, ale i kobiety obdarowują się nawzajem. Warto tego dnia kupić znajomym kobietom – mamie, przyjaciółce, dobrej koleżance – jakiś upominek, który sprawi przyjemność. Znakomitym prezentem z okazji Dnia Kobiet są z pewnością atrybuty kojarzące się nam z kobiecością – biżuteria, ładne perfumy, kosmetyki, eleganckie i modne dodatki – torebka, pasek, zmysłowa bielizna. Z pewnością znamy zainteresowania, ulubione zajęcia i gust naszej przyjaciółki lub koleżanki, kupujmy więc prezenty , które na pewno spodobają się obdarowywanej osobie – ładny sweterek, ozdobne, kolorowe kolczyki, kosmetyki upiększające, ale i karnet na SPA, karnet na lekcje tańca itp. Zawsze trafionym prezentem są przedmioty związane z hobby danej osoby – płyty CD, słuchawki, fajny stojak na płyty dla melomana, nowa książka dla mola książkowego, akcesoria komputerowe lub elektroniczne dla miłośniczek najnowszych technologii. Zawsze przed kupnem prezentu warto wybrać się do księgarni, gdzie znajdziemy książki na każdy temat – beletrystykę, poezję, piękne albumy przyrodnicze, książki kucharskie, poradniki, książki z zakresu psychologii, medycyny, turystyki, historii, sztuki itd.

Świetnym prezentem jest także czas podarowany przyjaciółce lub koleżance. Zaproś ją na kawę, pójdźcie na zakupy, wybierzcie się do kosmetyczki, na basen, do kina, siądźcie w kawiarni i porozmawiajcie, idźcie potańczyć – wybór jest ogromny. Ważne, by dobrać prezent do zainteresowań obdarowywanej osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *