Wygrywanie w Internecie

Wygrywanie w Internecie

Kto z nas nie lubi wygrywać?

Chyba nie ma takiego człowieka. Z niczym nie da się porównać euforii, jaka towarzyszy informacji, że w czymś wygraliśmy. Jest to pewnego rodzaju zapewnienie, że jesteśmy dobrzy w jakiejś dziedzinie, czy to sport, czy wymyślanie haseł zachęcających do chodzenia na siłownię. Zwycięstwo jest bezsprzecznie cudownym uczuciem, szczególnie kiedy wiąże się z otrzymaniem jakiejś nagrody.

Ktoś mógłby pomyśleć, że przydałoby się miejsce, w którym zebrane będą różne konkursy, aby szybko i bez problemu poszukiwać czegoś odpowiedniego dla siebie. Otóż ktoś już kiedyś tak pomyślał i w ten sposób powstała strona gdzie każdy znajdzie konkursy, którymi z pewnością się zainteresuje.

Czym właściwie jest strona e-konkursy.info?

To idealne miejsce dla internetowych poszukiwaczy zwycięstw. Można znaleźć tu wiele e-konkursów wymagających od uczestników czasami szczęścia, czasami kreatywności. Tutaj zebrane są konkursy z portali społecznościowych, ze sklepów internetowych, a nawet konkursy sms-owe.

Jak to działa? Skąd te konkursy?

Otóż użytkownicy dodają na stronie linki do konkursów odbywających się w sieci. Ale to jeszcze nie wszystko.

Strona www.e-konkursy.info pozwala użytkownikowi na założenie konta, dzięki któremu nie tylko może on dodawać konkursy, ale też wie, w których zmaganiach brał udział a w których nie, a nawet które go nie interesują – gratka dla tych, którzy są uczestnikami wielu tego typu wydarzeń internetowych. Można nawet ustawić sobie przypomnienie do konkretnego konkursu, więc jeśli jesteś zabiegany i boisz się, że ominie Cię coś interesującego – strona przypomni Ci o tym.

W dobie szybkiego postępu technologicznego i przeniesienia życia do sieci popularnym stało się zjawisko hejtu. Twórcy strony i w tym zakresie postanowili wyjść na przeciw użytkownikom wprowadzając punkty karne. Ich otrzymanie powodowane jest przez złamanie regulaminu strony. Określona ilość takich punktów może sprawić, że konto hejtera zostanie zablokowane. Ale czy jest ktokolwiek, kto nigdy nie napisał niczego niewłaściwego pod wpływem emocji? Twórcy strony wiedzą i o tym, dlatego możliwym jest skasowanie punktów karnych. Jak tego dokonać? Trzeba być aktywnym użytkownikiem strony, a aktywność ta objawiać się ma nadsyłaniem linków do konkursów.

Każdy internauta, który lubi dreszczyk emocji powodowany oczekiwaniem na wynik konkursu, powinien zajrzeć na tę stronę. Każda osoba, która chce wygrać bilety, przeróżne akcesoria, karnety i temu podobne, bez zbędnego zwlekania powinna założyć konto na www.e-konkursy.info i cieszyć się z możliwości, jakie daje ta strona. W tym miejscu wygrana jest na wyciągnięcie ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *