e-Konkursy – sztuka wygrywania

e-Konkursy – sztuka wygrywania

Ilekroć widzisz zdjęcia swoich znajomych na portalach społecznościowych pojawia się w Twojej głowie chęć oderwania się od monotonnej rzeczywistości i ucieczki w nieznane? Zasmakowanie życia na innym kontynencie lub spróbowanie orientalnych dań? I tak odpływasz w otchłań marzeń, aż w końcu dzwoni telefon, który jak grom z jasnego nieba przypomina Ci o kilku raportach, które masz do dokończenia na wczoraj.

Oczywiście czas jest ograniczony, a więc tylko pozostajesz z niesmakiem w ustach i mnóstwem pracy do zrobienia. Idylliczny scenariusz wydarzeń odpływa w otchłań, a stan konta nie przemawia za tym, żeby w końcu coś się zmieniło na lepsze.

Moc działania – daj sobie szansę

Ilekroć słyszę, że się nie da; to niemożliwe; tylko nieliczni.. wygrywają w konkursach, mam ochotę krzyknąć „a ile razy próbowałeś?”.

To prawda, udział w konkursach nie gwarantuje wygranej, jednak zawsze rzuca wyzwanie oraz stawia uczestników twarzą w twarz z zadaniem konkursowym. Co więcej, większość konkursów dostępna jest dla amatorów, dlatego każdy chętny może śmiało spróbować swoich sił.

e-Konkursy – platforma z tysiącami konkursów

Wiadomo, na co dzień niewiele czasu pozostaje nam na rozrywki, dlatego być może jedną z Twoich wymówek jest notoryczny brak kilku godzin. Na szczęście istnieją takie platformy jak e-Konkursy, które gromadzą i udostępniają w jednym miejscu ciekawe konkursy internetowe.

Każdego dnia aktualizowana jest baza dostępnych konkursów, dzięki czemu śledząc ich profil, pozostajesz na bieżąco z dotychczasowymi promocjami w sieci.

Sam wybierasz, który konkurs najbardziej do Ciebie przemawia na e-Konkursy. Na witrynie znajdują się różnorodne konkursy – fotograficzne, literackie, loterie, kreatywne, amatorskie, profesjonalne, hobbystyczne. Również możliwość wygranej waha się od czekolady po podróż na Malediwy z przyjaciółmi.

Wolny czas możesz spędzić w gronie osób, które uwielbiasz. Jednak czy nie na dłużej zostanie w pamięci wyjazd ze słonecznej riwiery niż typowe wyjście na spacer? Dlatego właśnie warto próbować swoich sił w różnych konkursach i dać sobie szansę na zwycięstwo.

Kto pierwszy ten lepszy? Nie zawsze

Konkursy mają swój termin ważności. W zdecydowanej większości konkursów ta zasada się nie sprawdza. Konkurenci podlegają jednakowej ocenie jury, niezależnie czy praca konkursowa wpłynęła w pierwszych chwilach trwania konkursu czy w ostatniej sekundzie.

Jednak dostępne są również konkursy, w których zwinność, szybkość i precyzja są na wagę złota, dlatego przed wzięciem udziału w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem. Wyzwania na e-Konkursy dodawane są przez różnych organizatorów, toteż ich treść oraz zasady różnią się od siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *