Znany Księgowy – outsourcing księgowości

Znany Księgowy – outsourcing księgowości

Świetna znajomość realiów prowadzenia spółek w Polsce oraz długoletnie doświadczenie powoduje, iż zapewniamy najwyższą jakość sprawdzonych usług jak również zadowalające rezultaty współpracy. Zajmujemy się: weryfikacją, dekretowaniem i prowadzeniem dokumentów księgowych, kontrolowaniem oraz rozliczaniem stanu zobowiązań czy należności, prowadzeniem rozliczeń podatkowych (cit/vat), zadaniami powiązanymi z zamknięciem, importem, exportem, sporządzaniem sprawozdań statystycznych gus, przygotowywaniem sprawozdań finansowych czy okresowych raportów zgodnie z wymogami Klienta, sporządzaniem sprawozdań do NBP, sporządzaniem deklaracji, pism i innych informacji do odpowiednich Urzędów, Bilansem i Rachunkiem Zysków i Strat, obsługą audytów księgowych i podatkowych, komunikacją i zarządzaniem dokumentacji w języku angielskim. Świadczymy usługę wirtualnego biura, które zapewnia Tobie na rejestrację działalności pod swoim adresem, pełną obsługę sekretariatu i korespondencji, a także daje sposobność korzystania z salek konferencyjnych. Zgłaszamy do KRS wszelkie aktualizacje i zmiany danych przeprowadzonych w spółce, dopełniając terminowo koniecznych formalności w imieniu naszych klientów a także gwarantujemy skuteczne i profesjonalne przeprowadzenie procesu likwidacji spółek kapitałowych i osobowych. Reprezentujemy klienta m. in. w urzędach, sporządzamy miesięczne deklaracje podatkowe, sporządzamy deklaracje wstępne i ostateczne z tytułu podatku dochodowego, deklaracje do Głównego Urzędu Statystycznego, itp. Naszą ofertę adresujemy do wszystkich, którzy chcą bezpiecznie prowadzić swoje firmy. Zacznijmy współpracę. Napisz do nas.

Oferta biura rachunkowego Znany Księgowy

Wybierz tanie biuro rachunkowe w twoim mieście. Poznaj ceny i cennik usług księgowych z kilku biur rozliczeniowych z twojego miasta. Skontaktuj się Znany Księgowyhttps://znany-ksiegowy.pl.

Biuro rachunkoweZnany Księgowy” jest młodą, prosperującą firmą, która stawia sobie za cel fachową czy uczciwą obsługę księgowopodatkową swoich klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach. Kaliber naszych rozwiązań gwarantuje również stabilną czy usystematyzowaną obsługę nawet w przypadku niezwykle dynamicznego wzrostu firmy klienta. Dzięki wiedzy i praktycznemu doświadczeniu naszych pracowników skutecznie wspieramy firmy zarówno z polskim, jak i z światowym kapitałem, oferując także obsługę w języku angielskim. Doradzamy wybór najlepszej formy działalności, biorąc pod uwagę branżę jak również strategiczne cele biznesowe naszych klientów. W naszym biurze doskonalimy się głównie w rozwiązywaniu problemów natury podatkowoksięgowej. Nasze doświadczenie stanowi efekt synergii doświadczeń właściciela a także naszych partnerów biznesowych, dzięki czemu mamy możliwość zaoferować szeroki wachlarz wysokiej jakości usług, zachowując przy tym niewygórowany poziom wynagrodzenia. Nasze doświadczenie umożliwia nam profesjonalnie reprezentować naszych klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych. Na chwilę obecną nasze biuro księgowe zatrudnia 5 pracowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *