Zabiegi odchudzające

Zabiegi odchudzające

Stosujesz restrykcyjną dietę i uczęszczasz na  treningi, a mimo to wyniki nie są zadowalające? Być może czas wziąć pod uwagę zabiegi odchudzające, które pomogą ci w dążeniu do celu? Zanim jednak podejmiesz decyzję o zabiegu, musisz wiedzieć z czym to się wiąże.

Zabiegi odchudzające

W zależności od rodzaju zabiegu jego koszt to co najmniej kilkaset złotych. Nie wystarczy jednorazowa wizyta w gabinecie, więc musisz uzbroić  się w cierpliwość. A swój portfel w odpowiednie oszczędności. Możesz jednak wziąć kredyt na ten cel i z góry ustalić z lekarzem daty kolejnych wizyt. Dzięki temu masz pewność, że dotrwasz do końca sesji i nie przerwiesz jej nagle z powodu braku środków finansowych. Rezultaty takich zabiegów są jednak warte swojej ceny. Przede wszystkim są trwałe i widoczne gołym okiem.

Na jaki zabieg warto się udać?

  1. Ultradźwięki – modelowanie sylwetki odbywa się za pomocą fal ultradźwiękowych. Wnikają one w głąb skóry i redukują tkankę tłuszczową w wybranych miejscach. Efekty widoczne są od razu, jednak warto odbyć kilka sesji.
  2. Drenaż limfatyczny – jest to energiczny masaż, który ma na celu usprawnienie przepływu limfy oraz usunięcie toksyn. Po zabiegu mogą co prawda pojawić się siniaki i miejscowe zaczerwienienie, jednak skutecznie usuwa on cellulit
  3. Platforma wibracyjna – wibracje powodują rozgrzanie i stopniowe spalanie tkanki tłuszczowej. Skóra stopniowo staje się bardziej jędrna, a mięśnie wzmocnione.
  4. Endermologia – jest to lipomasaż wykonywany przy pomocy głowic z dwiema rolkami. Poprawia się metabolizm tkanek, a nierówności są wygładzone. Wybrane partie ciała zostają wymodelowanie.
  5. Kriolipoliza – polega na zamrożeniu tkanki tłuszczowej w wybranym miejscu. Wskutek takiego działania komórki tłuszczowe są usuwane w procesie naturalnej wymiany limfatycznej. Na efekty trzeba jednak poczekać. Obumierające komórki tłuszczowe będą bowiem wydalane z organizmu powoli, stopniowo modelując sylwetkę
  6. Lipoliza laserowa – polega na stapianiu i odsysaniu zbędnego tłuszczu za pomocą cienkiej sondy wprowadzonej pod skórę. Jest to alternatywa dla tradycyjnej liposukcji, która niesie ze sobą więcej skutków ubocznych. Zabieg wykonywany jest w miejscowym znieczuleniu.
  7. Elektrostymulacja – zabieg wykorzystuje prąd przepływający przez elektrody i działa na tkankę podskórną i mięśnie. W efekcie dochodzi do wzrostu jędrności, pobudzenia układu limfatycznego i likwidacji nagromadzonego tłuszczu.

To tylko niektóre zabiegi odchudzające. W wybranej przez ciebie placówce specjaliści pomogą ci dobrać zabieg odpowiedni dla ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *