Rzęsy Hollywood- na czym to polega?

Rzęsy Hollywood- na czym to polega?

Stylizacja rzęs stała się ostatnio bardzo popularna nie tylko wśród celebrytek, ale również przeciętnych kobiet, które chcą po prostu pięknie wyglądać. Na szczęście każda z nich może dzisiaj otrzymać efekt pięknych, długich i gęstych rzęs, nawet jeśli natura nie była w tej kwestii zbyt łaskawa. Jeszcze do niedawna ten obszar był dość ubogi i nie oferował wielkiego wyboru. Dzisiaj klientki mogą spokojnie przebierać w ofertach i zdecydować nie tylko, jaka metoda będzie dla nich najlepsza, ale też, w którym salonie chcą przeprowadzić stylizację lub jakich materiałów użyć. Obecnie doklejanie rzęs odbywa się przy pomocy sztucznych tworzyw lub naturalnych rzęs pochodzących ze zwierzęcych futer. Ilość doklejanych rzęs oraz technika uwarunkowana jest od przyjętej metody. Z czym zatem spotykamy się w dzisiejszych gabinetach, z jakiej oferty możemy skorzystać?

Metoda objętościowa, czyli rzęsy 2D (metoda 2:1), rzęsy 3D (metoda 3:1) oraz rzęsy Hollywood.

Wszystkie te metody gwarantują to na czym kobietom najbardziej zależy, czyli uwodzicielskie i pociągające spojrzenie. Niewątpliwie oczy pełnią jedną z najważniejszych funkcji w cały wyglądzie i mają niebagatelny wpływ na jej atrakcyjność. Stanowią atut, przyciągają męski wzrok i uwodzą. Najlepszym ich dodatkiem jest wachlarz długich i gęstych rzęs. Niestety, z przyczyn niezależnych od kobiet, sytuacja wygląda różnie. Niektóre panie mogą poszczycić się obłędnie długimi, podczas gdy innym nie wystarcza nawet drogi tusz, by je podkreślić. Na szczęście pojawiła się oferta salonów kosmetycznych, które oferują przedłużanie rzęs różnymi metodami. Najczęściej zabieg polega na przyklejaniu syntetycznej lub naturalnej rzęsy do tej, która normalnie występuje na powiece. Ilość zależy od określonej metody. Może być ich od jednej do trzech.

Rzęsy Hollywood- na czym to polega?

Jedną z najświeższych propozycji kosmetycznych jest zabieg przedłużania o nazwie rzęsy Hollywood effect. Cena jest nieco wyższa niż standardowych propozycji stylizacyjnych. Wszystko za sprawą jakości stosowanych produktów oraz wymagającej techniki. Zaletą tej propozycji jest bezpieczeństwo dla zdrowia oraz brak obciążania naturalnych rzęs. W przypadku innych metod, które wykorzystywały syntetyki otrzymywano efekt odwrotny od zamierzonego, ponieważ sztuczne rzęsy opadały, zamykając powiekę, zamiast dodawać oku głębi. Pomimo podejmowanych prób, rzadko osiągano długotrwały efekt. W przeciwieństwie do oferty, jaką są rzęsy Hollywood. Od samego początku dają zadowalający efekt, który utrzymuje się nieporównywalnie dłużej, ciesząc oko i właścicielkę. Wykorzystywane są tutaj ultra cienkie rzęsy zbliżone wyglądem do tych prawdziwych.

W przygotowaniu artykuły pomógł portal: https://redtips.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *