Książki polskich autorów idealne na prezent

Książki polskich autorów idealne na prezent

Książki stanowią dużą wartość merytoryczną. Przekazują one wiedzę, rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Z tego powodu mogą się sprawdzić na każdą okoliczność. Mogą one stanowić świetny pomysł na prezent na walentynki, Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca. Osoba, która lubi czytać polską i zagraniczną literaturą, na pewno będzie zadowolona z takiego nietuzinkowego podarunku. Na pierwszej stronie warto zanotować osobistą, refleksyjną dedykację. Napisane od ręki życzenia nadadzą książce unikalności, oryginalności, sentymentu i przede wszystkim czegoś wyjątkowego. Na pewno doceni to druga osoba.

Co warto podarować bliskiej osobie na walentynki?

Powieść pod tytułem: “Słuchaj głosu serca” może stanowić atrakcyjny prezent dla dziewczyny na walentynki. Książka opowiada o miłości, szczęściu i ulotnych chwilach w życiu. Momentami, ściska ona czytelnika za serce. Na pewno dziewczyna, która otrzyma taką książkę poczuje się wyjątkowa i doceniona przez swojego partnera. Ta romantyczna, nostalgiczna i przepełniona miłością opowieść, ucieszy każdego kto kocha literaturę obyczajową. Główna bohaterka tej prozy obyczajowej stoi przed niezbyt łatwymi wyborami. Polska pisarka Natalia Sońska w sposób bardzo ciekawy porusza ważne tematy życiowe. Zachęca czytelnika do refleksji.

Serie książkowe podarowane w ramach prezentu

Serie książkowe mogą być podarowane bliskim osobom na prezent. Seria Lipowo od Katarzyny Puzyńskiej cieszy się w tym zakresie dużą popularnością. Również ,,Opowieści z Narnii” ucieszą każdego, kto mile wspomina z dzieciństwa tę historię. Dużą popularnością cieszy się też ,,Cukiernia pod Amorem”, polskiej pisarki. Małgorzata Gutowska-Adamczyk opisuje Polskę, Polki i Polaków. Pokazuje jak kraj zmienia się na przestrzeni wielu lat. Pomiędzy historyczne wątki doskonale wplatane są codzienne historie Polaków, życie, szczęśliwe chwile i trudne wybory.

Książki Alka Rogozińskiego idealne na walentynkowy wieczór

Książki autorstwa polskiego pisarza Alka Rogozińskiego są obecnie bardzo rozchwytywane i cieszą się niesłabnącą popularnością. Czym autor zjednał do siebie taką przychylność? Przede wszystkim w jego książkach jest pełno humoru, dobrego dowcipu i co ważne, pojawiają się tam interesujące wątki kryminalne. Jego powieści mogą stanowić prezent na każdą okoliczność. Wśród jego popularnych powieści można wyróżnić m.in.:

“Teściowe w tarapatach”,
“Raz, dwa, trzy… giniesz Ty”
“Śmierć w blasku fleszy”,
“Miłość Ci nic nie wybaczy”,
“Nieboszczyk sam w domu”,
“Babka z zakalcem”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *