Jak wybrać idealny stolik kawowy pasujący do wnętrza Twojego salonu?

Jak wybrać idealny stolik kawowy pasujący do wnętrza Twojego salonu?

Salonowy stolik do kawy to jeden z najważniejszych mebli wyposażenia każdego salonu. To właśnie na nim podajemy naszym gościom pyszną kawę, herbatę czy też ciasteczka. Można więc spokojnie stwierdzić, że mebel ten odgrywa najważniejszą rolę podczas spotkań towarzyskich w naszym domu.

Wybór odpowiedniego stolika kawowego

Podczas wyboru swojego idealnego stolika kawowego kieruj się przede wszystkim jego funkcjonalnością. W tym celu razem z domownikami określcie to, jaką rolę będzie najczęściej pełnił nowy mebel. Na tym etapie pozwoli to dużo łatwiej podjąć decyzję odnośnie rozmiarów stolika. Jeżeli stolik będzie służył do niedzielnych spotkań z rodziną, bądź też zabawy przy planszówkach – wybierz ten większy. Tym sposobem będziesz mieć pewność, że dla żadnej osoby nie zabraknie przy nim miejsca. To bardzo ważne, aby przy takim stoliku nie było zbyt ciasno.  

Jeżeli natomiast na stoliku planujesz umieścić wazon z kwiatami oraz ramki z rodzinnymi zdjęciami – to w zupełności wystarczy Ci nieduży mebel. Pamiętaj przy tym, że niebanalny kształt stolika z pewnością wzbogaci Twoje pomieszczenie. Szeroki wybór eleganckich stolików kawowych znajdziesz na Nodedeco. Podczas wyboru stoliczka miej na uwadze również metraż swojego salonu oraz wielkość kanapy lub narożnika. Zbyt mały stolik z pewnością nie będzie pasował do obszernej kanapy i dużego salonu. Natomiast zbyt duży stolik przytłoczy niewielką przestrzeń. To właśnie dlatego najlepiej jest wybrać ten, który będzie wpasowywał się w naszą przestrzeń. Zadbaj również o to, aby jego wysokość była zbliżona do wysokości kanapy lub narożnika. Zazwyczaj optymalna wysokość takiego stolika wynosi około 50 cm.

Designerskie stoliki Nodedeco

Stolik kawowy powinien być nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim estetyczny. Powinien dopełniać on całość aranżacji naszego pomieszczenia, a przy tym przykuwać wzrok gości. Taki stylowy mebel z pewnością podniesie reprezentacyjność salonu oraz umili spędzany w nim czas. Jeżeli szukasz więc mebli, które wizualnie wzbogacą Twoje wnętrze – koniecznie zajrzyj do Nodedeco. To właśnie tutaj znajdziesz designerskie stoliki do kawy, które zagwarantują Ci poczucie estetyki w salonie. W ofercie znajdziesz nowoczesne stoliki w różnych kształtach, które będą same w sobie stanowiły wyjątkowy dodatek do Twojego wnętrza. Podaruj sobie odrobinę luksusu i wybierz swój idealny kawowy stolik marzeń, przy którym będziesz celebrować rodzinne spotkania lub chwilę tylko dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *