Jak tanio wysłać paletę do Rumunii?

Jak tanio wysłać paletę do Rumunii?

Jednym z prężnie rozwijających się rynków południowo-wschodniej Europy niewątpliwie jest Rumunia. Stale rośnie eksport i import towarów, a ilość palet wysyłanych do tego kraju także każe domniemywać, że współpraca między firmami będzie się dalej generować coraz większe zyski. Niewątpliwie wpływa to na zacieśnianie się relacji biznesowych. Rumunia jest bardzo atrakcyjnym rynkiem zbytu dla naszych produktów. Poza tym także towary z południa kontynentu cieszą się u nas dużym zainteresowanie. Z pewnością na ten trend wpływa również to, że bez problemu można nadać paletę do Rumunii, a kurier w przeciągu kilku dni dostarczy ją do odbiorcy.

Zamówienie palety do Rumunii

Palety do Rumunii wysyłają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. To świetna opcja dla tych, którzy nadają ładunki okazjonalnie i tych, dla których tego typu usługi są niezbędne w prowadzeniu działalności. Broker daje natomiast dostęp do ofert różnych przewoźników, a to sprawia, że bardzo łatwo można znaleźć najbardziej interesującą opcję. Strona pośrednika kusi również niskimi cenami oraz intuicyjną procedurą zamawiania kuriera. Wystarczy wypełnić formularz online, wybrać najlepszą ofertę, zapłacić i czekać na przyjazd kierowcy.

Na cenę palety do Rumunii wpływać będą przede wszystkim podstawowe parametry takie jak waga i wymiary przesyłki. Klient musi podać również kody pocztowe nadawcy i odbiorcy, ponieważ wiele firm kurierskich uzależnia wycenę także od odległości, jaką paleta musi pokonać. Ładunek wysyła się na standardowych podstawach. To przede wszystkim Europalety oraz większe platformy o wymiarach 120×100 cm. Tego typu postawy są dopuszczone w transporcie międzynarodowym, więc nie powinny stanowić problemu na żadnym etapie transportu. Poza tym zawsze trzeba dopasować wielkość i wytrzymałość palety do specyfiki ładunku. Zadaniem platformy nie jest tylko to, że umożliwia przewóz dużych i ciężkich rzeczy. W wielu sytuacjach również stabilizuje towary oraz sprawia, że docierają one do odbiorców w stanie nienaruszonym.

Ile kosztuje transport palet Rumunia?

Koszty palety do Rumunii jest uzależniony od wspomnianych już podstawowych parametrów takich jak waga czy wymiary. Poza tym klienci mogą również wybierać różne opcje dodatkowe, które wpływają na wycenę. Najczęściej jest to dodatkowe ubezpieczenie. Natomiast najpopularniejszy moduł śledzenia palet do Rumunii jest bezpłatny.

Do Rumunii można nadać paletę o maksymalnej wadze 1200 kg oraz wysokości do 220 cm. Kurier trasę pokonuje zazwyczaj w trzy dni, dokładając starań, by przesyłka dotarła w stanie nienaruszonym stanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *