E-sport – 5 tytułów, w które warto grać, by dobrze zarobić

E-sport – 5 tytułów, w które warto grać, by dobrze zarobić

Obecnie można przekuć dziecięce marzenia o zarabianiu z grania w gry komputerowe w rzeczywistość. Rynek e-sportu http://CsCenter.pl jest ogromny, więc wystarczy zacząć grać profesjonalnie w tytuł, który jest popularny wśród graczy i na turniejach. Oczywiście nie we wszystkich grach można zarobić. Ten tekst przedstawia kilka najbardziej popularnych tytułów, w które warto stać się mistrzem, by zarabiać bajońskie sumy.

1. DOTA 2

Gra, która wywodzi się z fanowskiej modyfikacji do gry WacCraft 3 – Defense of the Ancients. Z czasem wyszła z tego osobna produkcja wydana przez Valve. Jest ona dostępna za darmo na platformie Steam. Gra jest typową produkcją pod e-sport. Nie znajdziemy w niej rozwiązań typu pay to win, w których uzyskujemy przewagę poprzez np. mikropłatności w grze.

2. League of Legends

Następną grą, w którą warto grać, by fenomenalnie zarobić, jest LOL. Konkurencja gry przedstawionej wyżej w tekście. Tytuł jest darmowy, można w nim dokonywać zakupu przedmiotów, które tylko wpływają na wizualną stronę gry. Gra przyciąga mnóstwo ludzi z najróżniejszych krajów. Posiada wewnętrzną ligę oraz system powtórek.

3. Counter-Strike: Global Offensive

CS jest najważniejszą strzelanką (jak nie grą ogólnie) w zestawieniu, jeśli chodzi o e-sportowe zmagania. Global Offensive to już kolejna wersja tej wspaniałej gry. Wszystko zaczęło się od fanowskiego modu do gry Half-Life. Później Valve wydało gry: Counter-Strike, Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Source a później już obecny Global Offensive pojawił się na rynku w 2012 roku, odkąd jest niesamowitym hitem. Warto też wspomnieć o rynku skórek do broni w tej grze, których ceny bywają ogromne.

4. Hearthstone: Heroes of Warcraft

Gra karciana wydana przez firmę Blizzard Entertainment. Jest darmowa, a sama rozgrywka polega na zbieraniu kart, tworzeniu talii do gry i na walce z przeciwnikami. Jednak tutaj, aby zacząć grać na profesjonalnym poziomie, musimy zdobyć mnóstwo kluczowych kart, a to wszystko wymaga sporego nakładu czasu bądź dużego szczęścia. Dużym udogodnieniem jest fakt, iż możemy w ten tytuł zagrać na odpowiednim smartfonie.

5. StarCraft II

Kolejna gra od Blizzard Entertainment. Nie jest darmowa, ale z pewnością warta swojej ceny, jeśli lubimy grać w strategie czasu rzeczywistego. Tytuł popularny na wszelkich turniejach e-sportowych. Tak jak i Hearthstone jest szczególnie warty uwagi, ponieważ tutaj gramy samotnie, a to znaczy, że cała wygrana idzie na nasze konto i nie musimy się nią dzielić nią z innymi graczami z zespołu. Warto też wspomnieć, że wcześniejsza odsłona, czyli StarCraft był także bardzo popularną grą na turniejach, gdzie toczyły się walki o największe stawki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *