Okolicznościowy (i nie tylko) fotograf Nowy Targ

Okolicznościowy (i nie tylko) fotograf Nowy Targ

Któż z nas nie marzyłby o przepięknych fotografiach ze ślubu, czy innych chwil wartych uwiecznienia? Aby jednak mieć takie wyjątkowe zdjęcia, należy znaleźć dobrego i doświadczonego fotografa z pasją, który je wykona.

Dobry fotograf w Nowym Targu i okolicy

Julita Chudko Photography + to doskonały fotograf Nowy Targ, Zakopane i okolice, której umiejętności potwierdzają liczne nagrody oraz wyróżnienia. Jest to przy tym aktywnie działająca osoba, która każde wykonane zdjęcie wykonuje z pasją. Pani Julita Chudko ma również na swoim koncie inne zdjęciowe sukcesy, które nie ograniczają się wyłącznie do wystaw fotografii. Prace artystki można zobaczyć również w licznych magazynach.

Fotografka zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych zdjęć o tematyce gór i sportu, a także świadczy usługi z zakresu fotografii okolicznościowej. Ten drugi rodzaj zdjęć często jest realizowany na tle malowniczych gór, które są doskonałym tłem do sesji małżeńskich czy rodzinnych. Oprócz tego firma Julita Chudko Photography + zajmuje się fotografią komercyjną, która jest kluczowa przy tworzeniu zdjęć produktów (dla dobra ich reklamy!). W tym przypadku mowa o fotografii wnętrz apartamentów, pensjonatów i innych obiektów w Zakopanem oraz okolicy, a także fotografii imprez firmowych, takich jak warsztaty, czy konferencje.

Pani Julita Chudko świadczy swoje usługi głównie na terenie Polski południowej — głównie w okolicy Zakopanego i Podhala. Jeśli jednak jej zdjęcia urzekły Cię na tyle, że nie wyobrażasz sobie skorzystania z usługi innego fotografa, to warto skontaktować się z panią Julitą, która może również dojechać w inny region Polski.

Jakie fotografie wykonuje Julita Chudko Photography +?

Pani Julita Chudko wykonuje bardzo różnorodne fotografie na niemal każdą okazję. Najbardziej rozbudowaną usługą jest fotografia ślubna. W zależności od wybranego pakietu może obejmować krótką sesję najważniejszych elementów imprezy lub jej całą otoczkę — od przygotowań aż po poprawiny. Oprócz tego możesz skorzystać z możliwości wykonania przepięknej sesji z okazji:

  • narzeczeństwa;
  • rocznicy;
  • ciąży.

Fotografka zajmuje się również sesjami rodzinnymi, dziecięcymi i niemowlęcymi, które w ostatnim czasie są szczególnie chętnie wybierane. Pani Julita Chudko wykonuje również fotografię:

  • okolicznościową;
  • komercyjną;
  • krajobrazową i górską,
  • portretową.

Prowadzi także warsztaty oraz plenery fotograficzne.

Aby poznać więcej szczegółowych informacji dotyczących fotograficznych usług pani Julity Chudko, warto odwiedzić jej stronę. Nie zapomnij przy tym zapoznać się z jej portfolio, które naprawdę warto zobaczyć. A jeżeli interesuje Cię cena za sesję, czy inne zdjęcia, to warto skontaktować się z fotografką — telefonicznie lub mailowo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *