Męska półka na kosmetyki

Męska półka na kosmetyki

Nie tylko panie przywiązują wielką wagę do swojego wyglądu. Również panowie coraz większą uwagę zwracają na to co znajduje się w ich toaletce. Kosmetyki pielęgnacyjne perfumesco.pl poprawiające kondycję cery, przybory do golenia czy nowy zapach perfum jest czymś co powinien mieć każdy mężczyzna.

Oczyszczanie twarzy i tonizacja

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda cera narażona jest na zabrudzenia i gromadzenie się bakterii. Nie myjemy twarzy tylko i wyłącznie dlatego żeby pozbyć się z niej makijażu. Nie tylko to zanieczyszcza naszą twarz. Przez cały dzień każdy narażony jest bowiem na kurz, nagromadzony łój czy pot (zwłaszcza mężczyźni) i różnego rodzaju bakterie. Na każdej buzi gromadzi się także martwy naskórek. Odpowiednie oczyszczanie nie tylko usunie zabrudzenia ale także przyspieszy i pobudzi regenerację. Dlatego również panowie, mimo tego, że nie muszą zmywać makijażu, codziennie muszą oczyścić swoją twarz. W tym celu dobrze użyć żelu bądź pianki do mycia twarzy. Kiedy już nasza skóra będzie oczyszczona należy ją tonizować. To niezbędne jest w celu przywrócenia odpowiedniego pH, utrzymania idealnego poziomu nawilżenia, zwężenia porów i przyspieszenia regeneracji skóry twarzy.

Produkty do golenia

To co oczywiste, potrzebna nam będzie maszynka do golenia. Niezależnie od tego czy wybieramy jednorazówkę czy maszynkę elektryczną, jeśli jest odpowiednio ostra będzie dobrym wyborem. To o czym często zapominamy to produkty, które zadbają o podrażnioną po goleniu skórę twarzy. Męska półka na kosmetyki zawsze wyposażona jest w maszynkę. Często jednak, na próżno szukać balsamu bądź żelu po goleniu, który ukoi podrażnioną skórę, złagodzi ewentualne zaczerwienienia, a do tego działa antybakteryjnie. Produkty po goleniu mają także działanie głęboko nawilżające, a często są także wzbogacone o składniki, które zapobiegają wrastającym włoskom. Balsam bądź żel po goleniu powinien znaleźć się na półce każdego mężczyzny. Dzięki nim nasza cera będzie idealnie gładka i  wypielęgnowana.

Produkty do włosów

Perfekcyjny wygląd to także idealna fryzura. Obecnie na czasie są trochę dłuższe cięcia, z tego powodu jeśli nie jesteśmy ścięci na tzw. zapałkę, na naszej półce na kosmetyki nie może zabraknąć szamponu oraz odżywki do włosów. Dzięki odpowiednio dobranym produktom do pielęgnacji włosów twoja fryzura będzie bujna, gęsta i lśniąca. Nie tylko ładny strój ale także włosy są wizytówką prawdziwego mężczyzny.

Perfumy

Co kobiety zwala z nóg? Piękny zapach. Taki mężczyzna na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci. Musimy jednak pamiętać o idealnym dopasowaniu. Zapach musi się nam podobać ale także współgrać z naszym ciałem. Kiedy znajdziemy ten idealny już po chwili nie powinniśmy go czuć. Poczują go jednak inni, na których zrobi ogromne wrażenie. Każdy nawet najbardziej urokliwy zapach dobrze wcześniej przetestować. Inaczej pachnie bowiem we flakonie, a inaczej na naszej skórze. Zapach jest inny także na początku, po godzinie i po kolejnych kilku. Dlatego zawsze zaczynajmy od próbek. Nie jest dla nas dobry taki, który działa wręcz drażniąco bo nawet po kilkunastu godzinach dalej bardzo go na sobie czujemy. To nie świadczy o tym, że jest intensywny i długo się utrzymuje, a przede wszystkim o tym, że nie jest dla nas idealny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *